Prijava za polaganje usmenog ispita i način polaganja – Operaciona istraživanja 2

Predlog ocena iz OI2
25/06/2020
Raspored polaganja i uputstvo za usmeni deo ispita iz Operacionih istraživanja 1 – jun 2020
28/06/2020

Zbog specifičnih uslova vezanih za epidemiju, neophodno je da se prijavite i za polaganje usmenog ispita iz OI2.
PRIJAVA ZA POLAGANJE
Dozvoljen je samo jedan odgovor po studentu. Molimo vas da pošaljete odgovor (Submit) kada budete sigurni da želite da izađete na usmeni deo ispita u junskom ispitnom roku. Rok za prijavu je utorak 30.06. do 23:45.
Usmeni ispit će biti organizovan pismeno po rasporedu koji će biti objavljen nakon završetka prijava.

Polaže se po ispitnim pitanjima koja se nalaze na stranici predmeta, dakle piše se koncept.

Studenti koji rade uslovni zadatak dolaze na početak usmenog ispita po rasporedu koji će biti objavljen.