Rezultati usmenog ispita iz OI1 – avgust 2020
Rezultati usmenog ispita iz OI2 – avgust 2020
22/08/2020

Raspored polaganja usmenog ispita iz OI2 – avgust 2020

Raspored polaganja usmenog ispita iz OI2 možete videti ovde.

Uputstva za usmeni deo ispita:

1. Na ispit dolazite ispred sale u koju ste raspoređenji 5 minuta pre zakazanog termina.
    2. Na ispitu je obavezno nošenje zaštitnih maski.
    3. Ispit se radi pismeno:

60 minuta – 1. i 2. deo,
30 minuta – 1. ili 2. deo.

1. Na usmenom ispitu se odgovara na 10 pitanja otvorenog tipa (5 iz prvog dela i 5 iz drugog dela). Svako pitanje nosi po 4 poena. Pitanja predstavljaju delove ispitnih pitanja.
    2. Potrebno je ostvariti najmanje 7 poena iz prvog odnosno drugog dela.
    3. Preporuka za pisanje odgovora na postavljena pitanja:

Na pitanja odgovarati direktno (odgovor ne treba da bude preopširan).
Potrebno je obrazložiti sve uvedene oznake, funkcije i ograničenja koja se koriste pri odgovaranju na postavljena pitanja.

• Rezultati usmenog dela ispita će biti objavljeni istog dana i biće omogućen uvid u radove preko Teams-a. Mole se studenti da zapamte grupu pitanja na koja su odgovarali.

Upis ocena

1. Zbirni rezultati ispita iz OI2 sa predlogom ocena biće objavljeni na sajtu LABOI.
  2. Na Teams-u kao i na sajtu će biti postavljen upitnik na kom je neophodno da se studenti izjasne ukoliko su saglasni i žele da im se ocena unese u bazu i na studentski nalog (sistem). Molimo vas da imate u vidu da će forma biti aktivna samo par časova u toku dana kako bi se sredili i zaključali ispitni spiskovi na vreme.
  3. Studenti koji su položili ceo ispit i zadovoljni su predloženom ocenom ne treba da dolaze na upis ocena već samo da potvrde da se slažu sa predlogom. Upis ocena u indeks se neće obavljati u ovom ispitnom roku.