Rezultati usmenog ispita iz OI1 – jun 2020
Rezultati usmenog ispita iz OI2 – jun 2020
03/07/2020

Raspored polaganja usmenog ispita iz OI2 – jun 2020

Raspored polaganja usmenog ispita iz OI2 možete videti ovde.

Uputstva za usmeni deo ispita:

1. Na ispit dolazite ispred sale u koju ste raspoređenji 5 minuta pre zakazanog termina.
  2. Na ispitu je obavezno nošenje zaštitnih maski.
  3. Ispit se radi pismeno:
  4. 60 minuta – 1. i 2. deo,
    30 minuta – 1. ili 2. deo.

5. Na usmenom ispitu se odgovara na 10 pitanja otvorenog tipa (5 iz prvog dela i 5 iz drugog dela). Svako pitanje nosi po 4 poena. Pitanja predstavljaju delove ispitnih pitanja.
  6. Potrebno je ostvariti najmanje 7 poena iz prvog odnosno drugog dela.
  7. Preporuka za pisanje odgovora na postavljena pitanja:
  8. Na pitanja odgovarati direktno (odgovor ne treba da bude preopširan).
    Potrebno je obrazložiti sve uvedene oznake, funkcije i ograničenja koja se koriste pri odgovaranju na postavljena pitanja.

9. Rezultati usmenog dela ispita će biti objavljeni u subotu 4.7.2020. do 12h, i biće omogućen uvid u radove preko Teams-a istog dana. Mole se studenti da zapamte grupu pitanja na koja su odgovarali.

Upis ocena

1. Zbirni rezultati ispita iz OI1 sa predlogom ocena biće objavljeni na sajtu LABOI do subote 4.7.2020. do 12h.
  2. Na Teams-u kao i na sajtu će biti postavljen upitnik na kom je neophodno da se studenti izjasne ukoliko su saglasni i žele da im se ocena unese u bazu i na studentski nalog (sistem). Molimo Vas da imate u vidu da će forma biti aktivna samo par časova u toku dana kako bi se sredili i zaključali ispitni spiskovi na vreme.
  3. Studenti koji su položili ceo ispit i zadovoljni su predloženom ocenom ne treba da dolaze na upis ocena već samo da potvrde da se slažu sa predlogom. Upis ocena u indeks se neće obavljati u ovom ispitnom roku.